Резюме: Unterschied zwischen den Versionen

Aus Westmärker Wiki
Zur Navigation springen Zur Suche springen
 
Zeile 1: Zeile 1:
 
{{KTB}}
 
{{KTB}}
 +
[[Datei:Titelbild.jpg|link=Tagebuch-Fotos]]
 
{{Zusammenfassungsflaggenleiste}}
 
{{Zusammenfassungsflaggenleiste}}
  

Aktuelle Version vom 17. August 2020, 17:38 Uhr

Titelbild.jpg

De.png Zusammenfassung Pl.png Streszczenie Ua.png Резюме Fr.png Résumé Lv.png Kopsavilkums Lt.png Santrauka By.png Рэзюмэ Ru.png Синопсис Gb.png Abstract

Герберт Шрьодтер, який народився у Берліні в 1910 році, був добровольцем в армії з 1940 по 1945 рр., Останнім часом в якості лейтенанта і командира компанії кулеметної команди. Воював переважно в Умані, в районі Слов’янська, в Нікополі і в Курляндії.

з 1940 по 1944 рр. Він був старшим офіцерським сержантом і командиром взводу 477-го піхотного полку (257-а стрілецька дивізія, зміна корпусу, головним чином 17-а армія або 1-я танкова армія, група армій «Південь»). Спочатку, як екіпаж військ у Польщі, він брав участь у компанії «Барбаросса» з 21 червня 1941 року, воював у котельні в Умані і доходив, головним чином, до керівного резерву, без великих боїв до річки Сіверський Донець. Взимку 1941/42 рр. Брав участь у боях у Слов'янську і отримував залізний хрест 2-го класу, срібний піхотний знак і східну медаль. Незабаром після початку літнього наступу в 1942 р. дивізія була перенесена до Франції для оздоровлення і прибережного захисту, де був призначений лейтенантом. У 1943 році вона знову приїхала до Слов'янська, який знову оспорювався на початку відступу. Після поранення і перебування в лікарні в будинку, де він зустрів свою майбутню дружину, він приїхав у Нікополь для участі. Там він був поранений після короткого часу в третій раз, за що отримав значок у сріблі і, таким чином, він не був свідком знищення підрозділу в Румунії. У 1944 році він одружився. 1944–45 керував 3-й компанією корпусу МГ-батальйону 410 (X. армійський корпус, 18-я армія, група армій Курляндія) в районі навколо Лібау, де був підвищений до лейтенанта і залізного хреста 1-го класу і отримав значок ближнього бою в бронзі. З 1945 по 1949 рр. перебував у радянському полоні в Ризі, Смоленську і Борисові.

Він залишив свій оригінальний щоденник у 1944 році в будинку, де його залишили його сім'я під час втечі. У полоні він реконструював його і приніс непомітно додому.

(Переклад Google, удосконалений Дмитро Торець)