Резюме

Aus Westmärker Wiki
Zur Navigation springen Zur Suche springen

Titelbild.jpg

De.png Zusammenfassung Pl.png Streszczenie Ua.png Резюме Fr.png Résumé Lv.png Kopsavilkums Lt.png Santrauka By.png Рэзюмэ Ru.png Синопсис Gb.png Abstract

Герберт Шрьодтер, який народився у Берліні в 1910 році, був добровольцем в армії з 1940 по 1945 рр., Останнім часом в якості лейтенанта і командира компанії кулеметної команди. Воював переважно в Умані, в районі Слов’янська, в Нікополі і в Курляндії.

з 1940 по 1944 рр. Він був старшим офіцерським сержантом і командиром взводу 477-го піхотного полку (257-а стрілецька дивізія, зміна корпусу, головним чином 17-а армія або 1-я танкова армія, група армій «Південь»). Спочатку, як екіпаж військ у Польщі, він брав участь у компанії «Барбаросса» з 21 червня 1941 року, воював у котельні в Умані і доходив, головним чином, до керівного резерву, без великих боїв до річки Сіверський Донець. Взимку 1941/42 рр. Брав участь у боях у Слов'янську і отримував залізний хрест 2-го класу, срібний піхотний знак і східну медаль. Незабаром після початку літнього наступу в 1942 р. дивізія була перенесена до Франції для оздоровлення і прибережного захисту, де був призначений лейтенантом. У 1943 році вона знову приїхала до Слов'янська, який знову оспорювався на початку відступу. Після поранення і перебування в лікарні в будинку, де він зустрів свою майбутню дружину, він приїхав у Нікополь для участі. Там він був поранений після короткого часу в третій раз, за що отримав значок у сріблі і, таким чином, він не був свідком знищення підрозділу в Румунії. У 1944 році він одружився. 1944–45 керував 3-й компанією корпусу МГ-батальйону 410 (X. армійський корпус, 18-я армія, група армій Курляндія) в районі навколо Лібау, де був підвищений до лейтенанта і залізного хреста 1-го класу і отримав значок ближнього бою в бронзі. З 1945 по 1949 рр. перебував у радянському полоні в Ризі, Смоленську і Борисові.

Він залишив свій оригінальний щоденник у 1944 році в будинку, де його залишили його сім'я під час втечі. У полоні він реконструював його і приніс непомітно додому.

(Переклад Google, удосконалений Дмитро Торець)